Par Mums


 

SIA „METĀLMEISTARS” ir moderns, augstu tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas kā profesionāls partneris metālapstrādes nozarē, veicot gan vienkāršus, gan sarežģītus pasūtījumus. Uzņēmums ir dibināts 1998. gadā un tagad esam vairāk, kā 20 darbinieki. Esam ļoti saliedēts kolektīvs ar lielu spēku, nenoliedzamu kompetenci un milzīgu atbildību katram atsevišķi un visiem kopā.

Laika gaitā uzņēmums ir specializējies tādos novirzienos, kā :
    -lokšņu apstrāde,
    -mehāniskā apstrāde,
    -dažādu metāla konstrukciju izgatavošana.

Uzņēmuma stabilās attīstības pamatā ir ilgus gadus uzkrātā pieredze, darbinieku lojalitāte un līdzdarbība uzņēmuma attīstībā, pasaules modernāko un spēcīgāko tehnoloģiju ieviešana ražošanā, darbinieku kvalifikācijas un uzņēmuma konkurētspējas celšana. Tas dod iespēju panākt augstu kvalitāti, precizitāti un produktivitāti vissarežģītāko detaļu un gala produktu izgatavošanu. Apvienojot pasaules modernāko tehnoloģiju un augsto darbinieku profesionalitātes kapacitāti, uzņemums spēj nodrošināt stabilas pozīcijas Latvijas un Eiropas precīzās metālapstrādes tirgū.

Dinamiskas attīstības rezultātā esam kļuvuši par spēcīgu uzņēmumu, ieņemot nopietnas pozīcijas starp nozares līderiem Latvijā visdažādākajos aspektos : gan saražotā apjoma, gan tehnoloģiskā nodrošinājuma, gan investīciju ziņā pret uzņēmumu.
Jaudigākā lāzergriešanas iekārta Baltijā ar 4400W rezonatora jaudu, pirmais 3-punktu CNC lokšņu liekšanas darba galds Baltijā, pirmā 9-asu CNC multifunkcionālā virpa Baltijā, pirmā CNC virpa ar Y-asi Baltijā - tās ir tikai dažas no uzņēmuma tehnoloģiskajām ambīcijām.

Izmantojot modernākās pasaules tehnoloģijas un augsto darbinieku kvalifikāciju, mūsu klientiem tiek radīta un nodrošināta visaugstākā produkcijas kvalitāte un operatīvi izpildes termiņi, kas palielina mūsu klientu konkurētspēju gan vietējā, gan globālajā tirgū.

Uzņemuma mērķis ir būt līderim precizajā metālapstrādē.

Created by Metalmeistars; Design by E.B.; 2007