Lokšņu Apstrāde


 

CNC Lāzergriešana

Pateicoties lāzergriešanas tehnoloģijai, ir iespējams izgriezt jebkuras konfigurācijas detaļas no lokšņu tērauda ar ļoti augstu precizitāti bez speciālu palīgierīču iepriekšējas izgatavošanas, kas padara šo tehnoloģiju unikālu un konkurētspējīgu ražošanas izmaksu, ātruma un kvalitātes ziņā.

Izmantojot lāzergriešanas tehnoloģiju, nav nepieciešams izmantot pēcapstrādes procesus (slīpešanu, apvirpošanu, tīrīšanu utt.). Pateicoties modernai lokšņu celšanas un pārvietošanas iekārtai, ir iespējams samazināt lokšņu skrāpējumus līdz minimumam, kas ir īpaši svarīgi, strādājot ar pulētiem un slīpētiem krāsaino metālu materiāliem.


Mūsu rīcībā ir divas lāzergriešanas iekārtas :

1) Lāzergriešanas iekārtas BYSTRONIC Bystar 3015 tehniskie parametri:

-Rezonatora jauda : 4400W

-Maksimālais lokšņu izmērs : 1500 x 3000 mm

-Loksnes biezums : no 0.5 mm lidz 25 mm :
        -Tērauda loksnes līdz 25 mm biezumam;
        -Nerūsējošā tērauda loksnes līdz 20 mm biezumam;
        -Alumīnija loksnes līdz 12 mm biezumam;

-Kvadrāta, taisnstūra un apaļas caurules līdz 315 mm šķērsgriezumā;


2) Lāzergriešanas iekārtas BYSTRONIC Bystar 3015 tehniskie parametri:

-Rezonatora jauda : 4400W

-Maksimālais lokšņu izmērs : 1500 x 3000 mm

-Loksnes biezums : no 0.5 mm lidz 25 mm :
        -Tērauda loksnes līdz 25 mm biezumam;
        -Nerūsējošā tērauda loksnes līdz 20 mm biezumam;
        -Alumīnija loksnes līdz 12 mm biezumam;

CNC Hidroabrazīvā griešana

Pateicoties ūdensgriešanas tehnoloģijai, ir iespējams izgriezt jebkuras konfigurācijas detaļas no gandrīz jebkura veida materiāla (metāla, platmasas, šķiedru materiāliem, sendviča tipa materiāliem, gumijas, akmens, stikla utt.) ar ļoti augstu precizitāti. Izmantojot ūdensgriešanas tehnoloģiju, nenotiek detaļu uzkarsēšana, kas ir svarīgi speciālo tēraudu apstrādē, kā arī ļoti sarežģītu konfigurāciju griešanā.

Ūdensgriešanas iekārtas BYSTRONIC BYJET PRO L 4030 tehniskie parametri:

-Divas griešanas galvas

-Maksimālais lokšņu izmērs : 4000*3000mm

-Maksimālais materiāla biezums : līdz 100mm

-Kvadrāta, taisnstūra un apaļas caurules līdz 500mm šķērsgriezumā

CNC Lokšņu liekšana

Pateicoties CNC lokšņu liekšanas tehnoloģijai, ir iespējams veikt lokšņu vai lokšņu materiāla sagatavju liekšanu ar augstu precizitāti. Pateicoties aizmugurējo atduru kustībai un ērtai liekšanas instrumentu nomaiņai, tas padara šo lokšņu liekšanas procesu par ātru un elastīgu, kā arī dod iespēju veikt sarežģītu locījumu izpildi.

Īpašā 3 punktu (3 point bending) liekšanas tehnoloģija ar augšējo puansonu hidraulisko amortizācijas kompensācijas sistēmu nodrošina daudz mazāku lenķa novirzi visa liekuma garumā, salīdzinājumā ar plaši pielietoto gaisa liekšanas (air bending) metodi. Tas izskaidrojams ar to, ka unikālā 3 punktu liekšanas tehnoloģija detaļas locījuma leņķi nosaka, izejot no precīzi definētiem apakšējās matricas trim punktiem, kur ar CNC vadību tiek kontrolēts apakšējās matricas rievas dziļums jeb trešā punkta stāvoklis. Līdz ar to 3 punkti, kas nosaka locījuma leņķi, atrodas materiāla vienā pusē. Savukārt hidrauliskā amortizācijas sistēma kompensē iekārtas deformācijas nevēlamo iedarbību un nodrošina vienlīdzīgu liekšanas spēku pilnīgi visā liekšanas garumā. Izmantojot palīgrokas gan iekārtas priekšpusē, gan aizmugurē, ir iespējams izvairīties no liecamās detaļas deformācijas liekšanas procesā - īpaši svarīgi tas ir lielu un plānu detaļu liekšanas procesā. Lokšņu apstrādē tiek izmantota vienota programmatūra BYSOFT gan lāzergriešanai, gan lokšņu liekšanai, līdz ar to tiek novērstas gala detaļas neprecizitātes, kas rodas nepareizas liekšanas kompensācijas un instrumentu izvēles rezultātā. Apvienojot lāzergriešanas un lokšņu liekšanas tehnoloģijas, ir iespējams izgatavot ļoti sarežģītas konfigurācijas detaļas, samazinot metināto šuvju daudzumu gala produktā.


CNC Lokšņu liekšanas iekārtu BYSTRONIC Hammerle 3P 225 tehniskie parametri:

-Liekšanas tehnoloģija : 3 punktu

-Liekšanas garums : lidz 4100 mm

-Liekšanas spēks : 225 tonnas

-CNC vadība (23 ass)

-Programmējamas paceļamās rokas (2 aizmugurējas, 1 priekšējā)

CNC Cauruļu liekšana

CNC cauruļu liekšana dod iespēju locīt caurules jebkurā leņķi līdz 180 grādiem, ka arī veikt dažādu liekumu secību 3 dimensijās. Tas dod priekšrocību veikt detaļu locīšanu, sākot no visvienkaršākā liekuma līdz ļoti sarežģīti liektām detaļam, kas ietver sevī vairākus liekumus dažādos leņķos. Izmantojot ražotāja programmu TRACTOFAB, ir iespēja veikt detaļas projektēšanu un liekšanas programmas sastādīšanu uz datora.


CNC cauruļu liekšanas iekārtas TRACTO-TECHNIK Tubotron 50CNC tehniskie parametri:

-Maksimālais caurules diametrs : 50 mm

-Maksimālais sagataves liekšanas garums : 6000 mm

-Liekšanas rādiusi : 2D un 3D

-CNC vadība (3 asis)

CNC Valcēšana

CNC valcēšana dod iespēju valcēt metāla loksnes jebkurā formā, ieskaitot ovālas, kvadrāta, trijstūra un taisnstūra formas detaļas. 4 ruļļu valcēšanas tehnoloģija dod iespēju veikt detaļas priekšlocīšanu, kas piešķir detaļai vienādu valcējumu loksnes sākumā un beigās. CNC 12 asu vadības sistēma nodrošina iespēju veikt arī koniskus lokšņu valcējumus. Apvienojumā ar CNC lāzergriešanas iekārtu ir radīta iespēja veikt sarežģītas konfigurācijas detaļu izgriešanu un to valcēšanu.


CNC valcēšanas iekārtas ROUNDO PASS 205x2000 tehniskie parametri:

-4 ruļļu valcēšanas tehnoloģija

-Valcēšanas garums : lidz 2000 mm

-Valcējamās loksnes biezums : lidz 10 mm

-CNC vadība (12 asis)

NC Lokšņu griešana

Ar NC hidraulisko sķēri ir iespējams ātri un precīzi veikt dažādu metāla lokšņu sagarināšanu ar augstu precizitāti.


NC šķēres AMADA-GS1230 tehniskie parametri:

-Maksimālais griešanas garums : 3000 mm

-Maksimālais griešanas biezums : 12 mm

Štancēšana

Uzņēmumā ir iespējams veikt mazu, vidēju un lielāku sēriju štancēšanas darbus uz ekscentriskām presēm. Pašu vajadzībām uzņēmumā tiek izgatavotas štances, kā arī veikts štanču tehniskais remonts. Ekscentrisko prešu jauda ir no 16-63 tonnām.